• Parafia Ostrowo

Poznaj intencje mszalne na zbliżający się tydzień

20.10.2013

1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna tydzień modlitw za misje i misjonarzy, a złożone ofiary
przeznaczone są na ten cel. Bóg zapłać za duchowe i materialne wsparcie misji.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100, a spotkanie kandydatów do bierzmowania – w piątek o godz. 1930 na wspólnym z dorosłymi Różańcu św..

3. Przypomnijmy sobie, że w październiku, Nabożeństwo różańca św. każdego dnia – także w niedzielę
– wspólne dla młodych i dorosłych w Kaplicy o godz. 1730, a następnie Msza św. Ponadto w tym miesiącu
w każdy piątek o godz. 1930 tzw. „wieczorny różaniec św.”, na który zapraszamy zwłaszcza młodzież i osoby dorosłe, którym ta godzina najbardziej jest odpowiednia.

4. Serdeczne Bóg zapłać Paniom, które przygotowały Kaplicę do dzisiejszej niedzieli. Bóg zapłać za dodatkowy „dar serca” i kwiaty. Uprzejmie prosimy następne rodziny o dalszą tygodniową opiekę nad Kaplicą.

5. W ubiegłą niedzielę na cele budowy Kościoła wraz z ofiarą złożoną w kancelarii – zebraliśmy 3.162 PLN. Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą modlitwę i życzliwość oraz cenną pomoc finansową.

6. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” oraz prosimy o odbiór „Biuletynu parafialnego”.
7. Zbliża się miesiąc listopad w szczególny sposób poświęcony naszym Zmarłym. Bardzo proszę
o porządkowaniu grobów i terenu wokół nich. Przy okazji przypominam o opłatach za miejsce i nowe pomniki.

8. W kancelarii parafialnej można zgłaszać „wypominki roczne” lub zamawiać intencje na zbiorowe Msze św.,
które sprawowane będą: 2; 4, 5 i 6 XI o godz. 1900 w Kościele. Ponadto w zakrystii będzie można składać „Wypominki jednorazowe”. Kartki na wypominki za zmarłych można odbierać w zakrystii lub przy odbiorze „Biuletynu parafialnego.

Ostrowo, dnia 19.10.2013r. Ks. Andrzej Buja – proboszcz